Rustig omgeving
March 2025 - Patrick N.
Prachtige locatie, mooi, schoon en vrij nieuw huisje met goeie mooie facilliteiten, schoon park Onze complimenten aan de goede bereikbaarheid van het personeel en hun vriendelijkheid en service!
March 2025 - Bregje V.
Het was heerlijk om bij jullie te zijn we hebben genoten ook het prachtige weer was een cadeautje.Graag komen we terug in augustus als de hei in bloei staat.
March 2025 - A. B.
Mooie omgeving om te fietsen huisjes liggen mooi landelijk
March 2025 - Ap V.
Mooi compacte chalet. Tot in de puntjes ingericht.
March 2025 - Jarno J.
Het huisje was erg mooi! We hebben erg genoten van alle faciliteiten die het huisje te bieden had. Het park ligt in een fantastische omgeving!
March 2025 - Demi v.
De ligging wijd uitzicht prachtig De Welness in en rondom het huisje, de jacuzzi was super! Smart TV ook een pluspunt Keuken gerei prima in orde Inrichting huisje prima
March 2025 - anja r.
Voor een 2 persoonshuisje is de slaapkamer heel aangenaam. Bad midden in de slaapkamer daarbij ook een douche en sauna. Fijne hor voor de openslaande deuren en de jacuzzi uitkijkend over het weiland was heerlijk!
March 2025 - Bionda B.
De wellnesslodge is waar wij gebruik van mochten maken lag heerlijk gelegen aan de buitenzijde van het park, waardoor we veel privacy hadden. De omgeving is prachtig.
March 2025 - Hilde v.
No review left
March 2025 - Lilian K.
Mooi huisje
March 2025 - Jolanda B.
Super fijne midweek gehad,heerlijk relaxen en fijn kunnen fietsen , de omgeving is fantastisch en we troffen het erg met het weer
March 2025 - Karin B.
De omgeving was mooi, maar als je niet in staat ben om te wandelen of fietsen en het Hoogseizoen nog niet open is. Dan vind ik het karig. Natuurlijk is de omgeving erg mooi. We hadden een welness huisje. Ik vond de jacuzzi niet erg warm. Sauna heerlijk bad heerlijk, die staat aan het voeteinde van je bed, was lachen. douche heerlijk. Al met al wel een heerlijke midweek gehad en met de 1ste zonnige periode van het jaar.
March 2025 - A V.
Ik ben voor de 3e keer bij jullie geweest. Ditmaal in huisje nummer 52. Alleen na de eerste nacht kwam ik er al achter dat het matras helemaal niet lekker lach maar wou niet direct klagen omdat ik dacht misschien ligt het niet aan het matras maar had 4 nachten geboekt en ben een nacht eerder naar huis gegaan omdat het na 3 nachten geen toeval meer is dat ik er last van mijn rug door kreeg. Dus dat is wel erg jammer. Verder zijn de huisjes prima en zou ik zeker ook nog terug komen maar als ik weer een slechte ervaring met het matras ga hebben wil ik er het niet bij laten zitten in de andere huisjes had ik het niet zo ervaren. Ook mag de temperatuur van de jacuzzi iets hoger
February 2025 - Anne S.
No review left
February 2025 - Jan S.